Психологтар

Абай Мырзахметов атындағы Көкшетау университеті
Дәрежесі: Педагогика ғылымдарының магистрі
Мамандығы: педагогика -психология

Жеке психотерапевтік кеңес беру бойынша отбасылық терапия институты, Новосибирь қаласы.
Мамандығы: психолог- кеңесші
Қарағанды педагогикалық институты
Мамандығы: педагогика және психология (мектепке дейінгі)

Семинарлар мен курстар:

2012ж. - «Жасөспірімдердің аутодеструктивтік мінез- құлқын түзету» семинары. (Жүргізуші- м.ғ.д., профессор, Кәсіби психотерапевтік одақтың вице- президенті Александр Лазаревич Катков) Көкшетау қ.
2011ж. - «Суицид - дағдарыс көрінісі». (Жүргізуші- ғылыми қызметкер Ж.Аманова) Павлодар қ.
2011ж. - «Тәуелділіктен бостандыққа» Павлодар қ.
(тәуелділермен жұмыс)( Жүргізуші- м.ғ.д., профессор, Кәсіби психотерапевтік одақтың вице- президенті Александр Лазаревич Катков).

Жұманбаева Айсұлу Нұрланәліқызы

Психолог

Е.А.Бөкетов атындағы Қарағагды мемлекеттік университеті, «Психология» мамандығы, психология бакалавры.

Курстар мен семинарлар:

2007ж. - 2008 ж. –  трансперсоналды психология мен психотерапия бойынша курстары;

2008 г. –  алтыайлық практикалық психология бойынша курстары;

2012 г. –  «Основы Арт-терапии: теория и практика» атты авторлық программа бойынша курстары;

2015 г. – Чех Республикасының Карлов Университетінде «The education system and teacher training in Czech Republic in the historical context» атты такырыпта 2 апталық тәжірибе алу курстары.